HABERLER

HABER DETAYI

  • Kategori : Online Uzaktan İzleme
  • Yazar : Emre Payas
  • Tarih : 27 Ağustos 2014

Bursa BUSKİ AAT Tesislerinde Kabin Kurulumlarımız Devam Ediyor

Çevre ve Şehircilik Bakanlığının 2012/24 genelgesi kapsamında Bursa Büyükşehir Belediyesi BUSKİ Genel Müdürlüğü tarafından firmamıza yaptırılan Gerçek Zamanlı Uzaktan Atıksu İzleme İstasyonları açılışları Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Recep ALTEPE, BUSKİ genel Müdürmüz Sayın İsmail Hakkı ÇETİNAVCI ve pekçok üst düzey otoritenin katılımı ile açılmaya başlamıştır.
Türkiye genelinde 35 ten fazla belediye, Organize Sanayi Bölgesi, Sayayi Tesislerinin çıkış deşarj hatlarına kurmuş olduğumuz Evsel ve Endüstriyel Atıksuların Gerçek Zamanlı Uzaktan İzlenme İstasyonları ile daha yaşanılabilir bir çevre için atılmış bu adımlara ortak olmak, çok onurlu saydığımız bu projede çalışmak Thermomed olarak ailemize büyük gurur yaşatmaktadır.

Siz değerli müşterilerimiz ve çevre dostları ile bu alanda yaptığımız Ar-Ge çalışmalarına her geçen gün yenilerini ekliyor ve daha kaliteli, daha analitik, daha az dışa bağımlı bir vizyonu geliştiriyoruz. Bize güvendiğiniz ve sizlerle çalışma fırsatı verdiğiniz için çok teşekkür ederiz.

Thermomed olarak Tüm kabin projelerinde kendi bünyemiz içinde entegre çözümler ürettiğimizi bilgilerinize sunarız. bu bağlamda sistem geliştirme, kabin imalatı, elektrik ve mekanik üretim ve devreye alma konularında hiçbir firma ile müşterek ve taşeron ilişkimizin bulunmadığını kamuoyuna beyan ederiz. Çok stratejik bulduğumuz Gerçek Zamanlı Uzaktan İzleme Sistemleri veri aktarımı, güvenliği, sürdürülebilirliği ve altyapı yazılımları konusunda tüm çalışmalar kendi içimizde yapılmaktadır. Tamamı kendi Türk mühendislerimiz tarafından kodlanan ve geliştirilen yazılım sistemlerimiz konusunda hiçbir münhasır ortaklığımız yoktur. bununla gurur duyuyoruz.

Çevre ve bağlı tüm alanlarda tüm sektör aktörleri olan sizlerin katkıları ile yaptığımız ve yapacağımız tüm işlerin ayrıcalıklı olacağı kanaatindeyiz.